FINAŁ KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO!!!
  Już niedługo nastąpi uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych autorów zdjęć. W chwili obecnej trwają trudne obrady nad podsumowaniem Waszej twórczości z 3 kolejnych Etapów oraz wyłonieniem ścisłej czołówki Najlepszych. 


ETAP 3 - WYNIKI.  

Poniżej znajduje się najlepsza piętnastka zdjęć (po 5 zdjęć z 3 kategorii),
wytypowana przez Jury konkursu. 

LP tytuła zdjęcia autor foto
1 3-02_winter Magniszewska Magdalena  
2 3-01_waiting_for_the_train Magniszewska Magdalena  
3 3-01_Sandomierz Skorupa Patrycja  
4 3-03_fear Magniszewska Magdalena  
5 3-02_true_colours Duda Kinga  
6 3-02_ja_to_widze_w_czarno-bieli Duda Kinga  
7 3-01_Natalia Dorosz Karolina  
8 3-03_waiting_for_the_train Magniszewska Magdalena  
9 3-02_ja_to_widze_w_czarno-bieli1 Duda Kinga  
10 3-02_wytrwala Martys Katarzyna  
11 3-01_skok Martys Katarzyna  
12 3-02_zapalony_rowerzysta Stępień Konrad  
13 3-02-byle_do_lata Stępień Konrad  
14 3-01_na_sanki Szymula Sylwia  
15 3-03_Zima_na_basenie Staruch Jagoda  


Wyniki 3 Etapu konkursu.


Magniszewska Magdalena 98
Stępień Konrad 71
Duda Kinga 53
Skorupa Patrycja 46
Martys Katarzyna 44
Staruch Jagoda 42
Szymula Sylwia 41
Dorosz Karolina 39
Biegaj Magdalena 32
Kozik Jolanta 18
Depa Anna 9


                                  
                   ETAP 2 - WYNIKI

Poniżej znajduje się najlepsza dziesiątka zdjęć,
wytypowana przez Jury konkursu oraz klasyfikacja ogólna.

miejsce tytuł zdjęcia fotograf praca konkursowa
1 mglista_otchłan Węgrzyn Paulina
2 konski_smiech Węgrzyn Paulina
3 ofelio Skorupa Patrycja
4 sniezne_opony Stępień Konrad
5 kraina_bieli Szymula Sylwia
6 kocur Węgrzyn Paulina
7 goraca_zima Stępień Konrad
8 do_gory_kolami Staruch Jagoda
9 szadz Szymula Sylwia
10 alternatywa_rzymskiej_lazni Biegaj Magdalena


Klasyfikacja  2 etapu:

miejsce nazwisko i imię punktacja
1 Węgrzyn Paulina 73
2 Stępień Konrad 72
3 Szymula Sylwia 35
4 Skorupa Patrycja 30
5 Biegaj Magdalena 23
6 Duda Kinga 22
7 Staruch Jagoda 20
8 Dorosz Karolina 14
9 Sobańska Aleksandra 10
10 Depa Anna 10
11 Martys Katarzyna 8

 



                              
ETAP 1 - WYNIKI

Poniżej znajduje się najlepsza dziesiątka zdjęć,
wytypowana przez Jury konkursu oraz klasyfikacja ogólna.
 

miejsce tytuł zdjęcia fotograf praca konkursowa
1 Alloballo Skorupa Patrycja
2 krople Kozik Jolanta
3 z_glebi_serca Staruch Jagoda
4 zima potrafi byc piekna Dorosz Karolina
5 kamienica Sobańska Aleksandra
6 zachod slonca w peschici Stępień Konrad
7 olympic_stadium Biegaj Magdalena
8 dmuchawiec Sobańska Aleksandra
9 mucha Sobańska Aleksandra
10 niebo rozswietlone zachodzacy słoncem Staruch Jagoda


Klasyfikacja ogólna po 1 etapie:


miejsce nazwisko imię punktacja
1 Sobańska Aleksandra 61
2 Skorupa Patrycja 56
3 Staruch Jagoda 42
4 Dorosz Karolina 40
5 Stępień Konrad 36
6 Szymula Sylwia 26
7 Kozik Jolanta 21
8 Biegaj Magdalena 18
9 Krzysiak Luiza 17
10 Gnaś Dominik 17
11 Węgrzyn Paulina 9
12 Depa Anna 9
13 Martys Katarzyna 3
14 Duda Kinga 2
15 Klimek Katarzyna 1




 KONKURS FOTOGRAFICZNY